Wednesday, May 8, 2013

Email Ημεηλ εργασίας απάτες Scam emails Tobler group

All the emails send from these adresses are scam emails.

googlejobs-gr.com

Della@googlejobs-gr.com
Micheal@googlejobs-gr.com
Agnes@googlejobs-gr.com
Grover@googlejobs-gr.com
Mason@googlejobs-gr.com
Yolanda@googlejobs-gr.com
Lynnette@googlejobs-gr.com
Robby@googlejobs-gr.com
Jimmie@googlejobs-gr.com
Catherine@googlejobs-gr.com
Rich@googlejobs-gr.com
Ted@googlejobs-gr.com

Αυτοί εδώ οι απατεώνες στέλνουν δήθεν ημεηλ για εργασία του τύπου:


Απαιτείται Επιχειρησιακός διοικητής

ΘΕΣΗ: Επιχειρησιακός διοικητής

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
Tobler Group δημιουργήθηκε για εξαιρετικούς ανθρώπους με χαρακτήρα.
Εκείνους οι οποίοι διαθέτουν ηγετικές ικανότητες και τα ταλέντα στις πωλήσεις, η εταιρία τους οδηγεί στην κορυφή της
επιτυχίας. Η εταιρεία δημιουργήθηκε για επαγγελματίες, οι οποίοι προσπαθούν να φθάσουν το ανώτατο όριο του
επαγγελματισμού τους.

Ελπίζουμε ότι θα θελήσετε να γίνετε ένα πολύτιμο μέλος της αποκλειστικής ομάδας μας και σας προσκαλούμε να μάθετε
περισσότερα για την εταιρεία και τις συναρπαστικές προοπτικές που σας περιμένουν στη Tobler Group.

Πράκτορες πωλήσεων της Tobler Group – είναι μια επίλεκτη ομάδα των αποδεδειγμένων εμπειρογνωμόνων
στον τομέα ακίνητης περιουσίας με εμπειρία, γνώσεις και δεξιότητες που επιτρέπουν στους πελάτες μας το καλύτερο
επίπεδο εξυπηρέτησης.

Με χαρά σας καλωσορίζουμε μεταξύ μας!

ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΘΕΣΗΣ
Τήρηση του ακριβούς μητρώου συναλλαγών.
Διαχείριση και παρακολούθηση των συναλλαγών πληρωμών.

ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ
Κατά προτίμηση, η βασική δευτεροβάθμια εκπαίδευση ή πτυχίο λυκείου.
Η προσοχή στη λεπτομέρεια.
Η ικανότητα να κάνετε πολλές εργασίες ταυτόχρονα.

Μισθός - βασίζεται στην επαγγελματική πείρα.

ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΩ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΤΩΡΑ:
Παρακαλούμε να στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο Micheal@googlejobs-gr.com και θα διαβιβαστεί στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού.

4 comments:

  1. ευχαριστω μ εχουν εκνευρίσει

    ReplyDelete
    Replies
    1. και εμένα απίστευτα...

      Delete
  2. Και τι μπορώ να κάνω για να σταματήσουν? Ευχαριστώ...

    ReplyDelete
    Replies
    1. Δυστυχώς δεν ξέρω Κώστα. Αυτό που έχω κάνει εγώ είναι να τα στέλνω κατ' ευθείαν στο Junk folder. Έχω βάλει ως ρύθμιση ότι κάθε τι που έχει το ονομα Tobler και μερικά συναφή, πηγαίνει κατευθείαν στο Junk

      Delete